خبرهای وبلاگ

اجاره کولر گازی

اجاره کولر گازی
https://backority.ir/images/641441.jpg

اجاره کولر گازی

با ورود به فصل گرما، یعنی انتهای بهار و تابستان، قطعا برگزاری بسیاری از مراسم ها و رویداد ها با چالش بزرگی به نام گرما روبرو خواهد شد.

این اتفاق در مناطق شرجی جدی تر است و تقریبا تمام نقاط کشورمان را گرما فرا می گیرد، در این باره و برای حل این مشکل باید گفت که در مکان های بزرگ، سالن های اجتماعات، مجالس عروسی و ختم، استفاده از کولر های گازی بسیار مرسوم است.

البته که این امکان عموما وسعت بسیار بزرگی دارند و نمی توان با استفاده از کولر های معمولی این مشکل را حل کرد، ضمن این که خرید این گونه کولر ها برای چند ساعت به هیچ عنوان منطقی و به صرفه نیست، اجاره کولر های گازی شاید تاکنون به گوش شما نخورده باشد. اما راه حلی است که این مشکل را حل می کند.

در مورد اجاره آن نیز باید نکات مهمی را یادآور شویم که مشخص می کند چه نوع سیستم سرمایشی مناسب شما خواهد بود.

https://backority.ir/images/946152.jpg

نکات مهم برای اجاره گزینه مناسب کولر گازی

هر چه فضای شما بزرگ تر باشد قطعا به کولر های بزرگ تر و یا حتی بیشتری نیاز دارید، گاه یک کولر به دلیل عایق نبودن فضا پاسخگوی نیاز شما نیست، پس یکی از مهم ترین نکات در هنگام استفاده از این سیستم ها، نیازسنجی است که باید توسط شرکت ارائه دهنده خدمات اجاره کولر انجام شود تا مشتری کاملا از سیستم سرمایش و برودت راضی باشد.

عایق بودن محل برگزاری مراسم و فضا نیز می تواند انتخاب شما را دچار دگرگونی نماید. اگر سازه و محل برگزاری مجلس و سمینار در طبقه ی همکف باشد، باز هم باید این نکته را خاطر نشان شویم که به دلیل گرمای سطح زمین و همین طور برخورد نور مستقیم خورشید از سقف به سیستم خنک کننده بزرگ تر و قوی تری نیاز است.

میزان سرما و گرمای کولر های گازی با BTU اندازه گیری می شود که هر چه بیشتر باشد، انرژی بیشتری صرف شده، گرما و سرما نیز بیشتر خواهد شد.

https://backority.ir/images/756923.jpg

جمعیت حاضر و میزان مصرف کولر ها

جالب است که بدانید تعداد افراد حاضر در مکان ها نیز می توانند میزان دما را جابجا کنند، اگر تعداد زیادی را برای مراسمات خود دعوت کرده اید بهتر است که از کولر هایی با ظرفیت بیشتر و بالاتر استفاده کنید.

بخصوص اگر مراسم نیاز به پذیرایی داشته باشد، ممکن است کولر های معمولی و سیستم های خنک کننده با تعداد کم پاسخگو نباشند.

تکنولوژی جدید کولر های اینورتر وارد بازار شده است و مدتی است خیال ما را از لحاظ مصرف برق آسوده کرده است، در واقع سیستم کولر پس از رسیدن به دمای ایده آل متوقف و خاموش نخواهد شد، پس مصرف برق نیز برای شما به صرفه تر خواهد شد. چون شروع به کار مجددی در کار نیست.

ضعف برقی محل برگزاری مراسمات نیز باید بررسی گردد، ممکن است نیاز های کولر بزرگ را به خوبی برآورده نکرده و برق رسانی ساختمان دچار مشکل شود.

برای مکان های بزرگ می توان از کولر هایی با ظرفیت سرمای بالاتر از 100.000 BTU استفاده کرد.

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *